Sbor dobrovolných hasičů Předslavice

Aktuality pro členy SDH Předslavice


Dne 6. června 2020 se uskuteční I. SPRING CLASSIC 2020, časový harmonogram a seznam přihlášených posádek najdete v příloze.

 

Předběžná informace – soutěže pravděpodobně začnou od 1.7.2020.

Zákaz pálení 

Z důvodu vyhlášení období zvýšeného nebezpečí vzniku požáru, je od 9. 4. 2020 zakázáno rozdělávání nebo udržování otevřeného ohně (pálení apod.) HZS Jihočeského Kraje


Informace k sobotnímu svozu odpadu

Kdy: 4.4.2020 sraz v  8:00 hodin v Předslavicích – Úlehle-Předslavice-Všechlapy-Marčovice-Kakovice (cca. po 30 minutách)

Co: Elektro, velkoobjem a nebezpečný odpad (železo bude jindy)


Děkovný dopis pro jednotku SDH a představitele obce Předslavice

Informace o speciálních stránkách HZS ČR

15.03.2020 – se uskutečnil výbor SDH, členové sboru využívající vozidlo DA, byli proškoleni. Ostatní členové ať se přihlásí na obci k individuálnímu proškolení. Předběžně domluvena brigáda na větve ve Skalcích a brigáda 4.4.2020 (elektroodpad). Podána předběžná informace o konání školení na motorové pily, které se bude konat v červnu 2020, zájemci se mohou hlásit u velitele JSDH.


Dne 5. 3. 2020 v 11:25 hodin byla naše zásahová jednotka povolána k požáru bytu v Předslavicích, členové (P. Maroušek, V. Ribij, L. Šašek, M. Matuský, L. Jůzek,  V. Boška), na místě byla jednotka první ze šesti sborů. Naši hasiči měli jedinečný podíl na odsátí vody z vyhořelého bytu a zabránit tím k dalším škodám. Fotografie v galerii.


Archív aktualit SDH