Knihovna

Aktuality knihovny

28.6.2021 – knižní nabídka

Svatý grál – je číše, do které byla zachycena krev Kristova. Jelikož oplýval silou bezpodmínečné lásky a dokázal odpustit i těm, kteří ho linčovali, má jeho krev Boží vibrace. Stává se symbolem slunce, které září na druhé a nic za to nechce. Věřím, že stejná síla koluje v každém z nás, jen ji potřebujeme opět zažehnout. K tomu slouží vibrace světelných bytostí, které pomohou odkrýt a překonat stíny z minulosti. Otevřou dveře ke světlu, v jehož paprscích zahlédneme další indicie, směřující naše kroky ke štěstí. Zbavíme se zároveň i chronických nemocí či bolestí, neboť právě nenapravené negativní činy jsou s nimi v úzkém kontaktu. Dostaneme následně avízo o tom co je skutečné a co pouze hra negativních sil, jež nás občas drží v šachu. Poznáme díky světelným vibracím, kde pokulhává charakter a jak se zbavit tíže, kterou vytváří povětšinou vysoké nároky .

cid:079370906@17022018-2758

                http://www.vilemodjezera.cz/

Anotace

Babú – oslovoval malý Jiříček svého dědečka a já věděl, že jsem objevil název rukopisu. Láska, potažmo přátelství je hnacím motorem života a pokud si se mnou hraje jako konec duhy, hledám odpověď. Ptám se: „Bože kdy už budu šťastný?“ „ Ty jsi štěstí. Ocitl ses ale na planetě Zemi ve světě protikladů, tudíž musíš občas zabojovat, abys pomocí odvahy a laskavosti vykouzlil zpoza zamračené oblohy paprsky pronikajícího slunce.“ Jedním z pilířů na nichž balancuje štěstí je zdraví. Objeví-li se nemoc, je třeba doplnit vhodnou energii, aby mohla sjednat nápravu. Na každou bolest patří trochu jiná náplast, kterou následně přikládám pomocí světelných manter(slov), odpovídající vždy konkrétní části těla. V knize jsem ho celé zmapoval a přiřadil uzdravující vibrace. Trpělivě jsem doplňoval například energii úcty spolu s pokorou, a zbavil se tuhosti v kříži během několika dní. Pokud ale s bolestí žijeme

 ve společné domácnosti již několik let, bude třeba věnovat jednotlivým cvičením mnohem více pozornosti. Nevzdat se, i když horda protichůdných myšlenek může zbrojit proti. Pokračovat pilně v doplňování světelných vibrací, až se jednoho dne přihlásí o slovo zázrak.

cid:888502714@03072019-3151

Anotace

Modrá – už od dětských let jsem miloval tuto barvu především proto, že zdobila šatník mého táty. Postupem času naznačuje především východní filosofie její spojení s pátou čakrou(energetické kolo) nacházející se v oblasti krku. Je jakýmsi mezníkem mezi hlavou a srdcem, tudíž zde dochází s nastupující bolestí k pomyslným bitvám. Hledá zde útočiště například neupřímnost, či strach, kdy se bojím vyjádřit pocity srdce, které mohou vybízet k oslovení sympatické polovičky. Pragmatická hlava ale zbrojí proti, poněvadž si přece nezadělám na trapný incident odmítnutí. Co s tím? Doplňuji odvahu seč mi síly stačí. Pomocí příběhů, jež mne provází, nacházím rozuzlení v těžkých chvílích skrze sílu, kterou máme všichni k dispozici. Stačí jen zachovat klid a naslouchat životu, který velice rád odpoví na jakékoliv dotazy. Bedlivě sleduji dění kolem, kdy v náznacích pochopím jakou řečí promlouvá. Jejím slovníkem jsou oblíbené náhody, nečekaná setkání či husí kůži vzbuzující slova pronesená hlavním hrdinou dobrodružného filmu. A když rozluštím odpověď, stačí se jen nadechnout a s výdechem vnést do života přesně tu myšlenku či slovo, které zrovna schází. (odvaha, láska, moudrost … aj.)

cid:888502714@03072019-3158

1.5.2021 – provoz knihovny obnoven

29.10.2020 – přidány on- line katalogy

29.10.2020 – přidán seznam výměnného souboru knih ze Strakonic